MECZ
01.08.17 | 1. runda | Samuel Bensoussan | Lev Kazakov | 6-4, 6-1 | Poland F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Samuel Bensoussan | Lev Kazakov | |
1. podanie % | 35/50 (70%) | 31/51 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 14/31 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/51 (57%) | 18/50 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
18.09.99, 24 lat
18.09.99, 24 lat
Samuel Bensoussan vs. Lev Kazakov - Wzajemne mecze
01.08.17 | 1. runda | Samuel Bensoussan | Lev Kazakov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Poland F8 | ceglana |
Samuel Bensoussan form & Lev Kazakov form
Samuel Bensoussan - ostatnie mecze
M15 Sabadell - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-3, - Samuel Bensoussan - krecz | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Luciano Darderi | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 4-4, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 3-0, Pawel Juszczak - krecz | szczegóły meczu | |
Florence Challenger - ceglana | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Italy F29 - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F28 - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F27 - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Antonio Massara | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.18 Półfinał | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Switzerland F5 - ceglana | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
18.08.18 Półfinał | vs. Federico Coria | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Vladislav Melnic | 7-62, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Alexander Simion | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
03.08.18 Ćwierćfinał | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Lev Kazakov - ostatnie mecze
USA F5 - ceglana | ||||
22.01.18 Klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Max Hartenstein | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Fainblum | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.18 | vs. Joseph Honorio | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
USA F4 - ceglana | ||||
13.01.18 | vs. Evan Bynoe | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canada F7 - twarda | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Kamisar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Niels Peter Van Noord | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canada F6 - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Henry Britton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Junior A. Ore | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Samuel Bensoussan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poland F7 - ceglana | ||||
29.07.17 2. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.17 1. runda | vs. Piotr Matuszewski | 6-4, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. David Poljak | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mikolaj Wrzol | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Lucas Gomez | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Kristofer Siimar | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Patrick Kawka | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Verneri Tuomi | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poland F1 - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Delf Gohlke | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
12.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Canada F9 - halowa | ||||
23.09.16 Ćwierćfinał | vs. Nicholas S. Hu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.16 2. runda | vs. Farris Fathi Gosea | 7-5, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.16 1. runda | vs. Ivan Endara | 6-71, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. John Drake | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Alvaro Felipe Diaz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |