MECZ
14.08.17 | 2. runda klasyf. | Sam Taylor | Stepan Beresnev | 6-1, 6-3 | Finland F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
03.07.97, 26 lat
03.07.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
16.05.99, 24 lat
16.05.99, 24 lat
Sam Taylor vs. Stepan Beresnev - Wzajemne mecze
14.08.17 | 2. runda klasyf. | Sam Taylor | Stepan Beresnev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Finland F3 | ceglana |
Sam Taylor form & Stepan Beresnev form
Sam Taylor - ostatnie mecze
M15 Doha - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Adrian Obert | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Federico Lucini | 6-78, 3-0, - Sam Taylor - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-4, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Omar Giacalone | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 6-4, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-5, - Sam Taylor - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Muzammil Murtaza | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Edwards | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Wojciech Marek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Backman | 3-6, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-73, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Hugo Schott | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Pierre Faivre | 7-63, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Marco Saffratti | 4-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Koksijde - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alois Blondeel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Gustaf Strom | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Tsung-Hua Yang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ren Nakamura | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Liang-Yu Lin | 6-4, 6-78, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 1-2, - Sam Taylor - krecz | szczegóły meczu |
Stepan Beresnev - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kaan Cepel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Roy De Valk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Artsiom Bardzin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maksim Maslov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alan Bzarov | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Gorshenin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vadim Kutsenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vadim Kutsenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Ponomarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - halowa | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu |