MECZ
26.05.14 | 1. runda klasyf. | Salar Saraydarpour | Pavle Daljev | 3-6, 6-3, 7-5 | Turkey F18 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
13.07.95, 28 lat
13.07.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
23.02.92, 32 lat
23.02.92, 32 lat
Salar Saraydarpour vs. Pavle Daljev - Wzajemne mecze
26.05.14 | 1. runda klasyf. | Salar Saraydarpour | Pavle Daljev | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Turkey F18 | twarda |
Salar Saraydarpour form & Pavle Daljev form
Salar Saraydarpour - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 0-6, 0-3, - Salar Saraydarpour - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Victoras Zervoudakis | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Maksim Zubkou | - | szczegóły meczu | |
Turkey F52 - twarda | ||||
21.12.15 2. runda klasyf. | vs. Velislav Cholakov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
14.12.15 1. runda klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
07.12.15 1. runda klasyf. | vs. Polat Gulcur | 7-69, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
30.11.15 2. runda | vs. Riccardo Bellotti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.15 1. runda | vs. Franjo Raspudic | 2-1, Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
23.11.15 1. runda klasyf. | vs. Casper Bonapart | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
16.11.15 1. runda klasyf. | vs. Casper Bonapart | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Antoine Leduc | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iran F9 - ceglana | ||||
14.09.15 2. runda klasyf. | vs. Mehrdad Tavassoli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.15 Klasyf. | vs. Amir Hossein Badi | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.15 1. runda | vs. Matteo Marfia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.15 1. runda klasyf. | vs. Pezhhan Ziaian | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iran F8 - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Mehdi Ehtemaai | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iran F7 - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Arian Ebrahimiyan | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda | vs. Anoosha Shahgholi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 2. runda klasyf. | vs. Mohammad Mahdi Sohrabi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.15 Klasyf. | vs. Mohamad Khoshkholgh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iran F2 - ceglana | ||||
19.01.15 Klasyf. | vs. Sebastian Buehler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Iran F1 - ceglana | ||||
12.01.15 1. runda | vs. Mohammed Mohazebnia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F9 - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Massa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F8 - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Paul Socarde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.14 2. runda klasyf. | vs. Slobodan Jevtic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F7 - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Ismar Gorcic | 6-1, Ismar Gorcic - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.14 2. runda | vs. Gavin Van Peperzeel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Tomas Charlos | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Pavle Daljev - ostatnie mecze
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |