MECZ
02.04.18 | Klasyf. | Saida'Lo Saidkarimov | Piotr Matuszewski | 7-61, 6-0 | Egypt F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Saida'Lo Saidkarimov vs. Piotr Matuszewski - Wzajemne mecze
02.04.18 | Klasyf. | Saida'Lo Saidkarimov | Piotr Matuszewski | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | Egypt F12 | twarda |
Saida'Lo Saidkarimov form & Piotr Matuszewski form
Saida'Lo Saidkarimov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.19 2. runda | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Piotr Matuszewski - ostatnie mecze
Calgary Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-65, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.05.23 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda | vs. Lorenzo Ferri | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Maj Premzl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rio De - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 5-7, 0-1, - Piotr Matuszewski - krecz | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Filip Kolasinski | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Forli 3 - halowa | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Savriyan Danilov | 2-4, - Piotr Matuszewski - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.08.21 Klasyf. | vs. Dawid Taczala | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Michal Novansky | 6-4, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu |