MECZ
08.08.16 | Klasyf. | Saida'Lo Saidkarimov | Pavlo Zhukov | 4-6, 6-4, 6-3 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
07.07.92, 31 lat
07.07.92, 31 lat
Saida'Lo Saidkarimov vs. Pavlo Zhukov - Wzajemne mecze
08.08.16 | Klasyf. | Saida'Lo Saidkarimov | Pavlo Zhukov | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Saida'Lo Saidkarimov form & Pavlo Zhukov form
Saida'Lo Saidkarimov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.19 2. runda | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Pavlo Zhukov - ostatnie mecze
Great Britain - halowa | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Tim Van Der Horst | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Matt Frost | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.16 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F17 - twarda | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F16 - twarda | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Denis Pisarchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Gokul Suresh | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Yidit Huseyin Baltacy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.16 2. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Luke Hammond | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - trawiasta | ||||
13.07.15 Klasyf. | vs. Toby Mitchell (GBR) | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.15 2. runda klasyf. | vs. Scott Duncan | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda klasyf. | vs. Nick Eeckelaers | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
06.06.15 1. runda klasyf. | vs. Frederik Nielsen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
23.03.15 Klasyf. | vs. Michael Grant | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.15 2. runda klasyf. | vs. Matthew Hingley | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
16.03.15 2. runda klasyf. | vs. Adam Chadaj | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.15 1. runda klasyf. | vs. Piers Foley | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
26.01.15 2. runda klasyf. | vs. Peter Ashley | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.15 1. runda klasyf. | vs. Matthew Chadwick | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
03.11.14 1. runda klasyf. | vs. Christopher Morrow | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
01.09.14 1. runda klasyf. | vs. David Parry | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.14 1. runda | vs. George Coupland | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.09.14 2. runda klasyf. | vs. David Porter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Klasyf. | vs. Chris Anguelov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Great Britain - trawiasta | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Stefan Sterland-Markovic | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - halowa | ||||
17.03.14 2. runda klasyf. | vs. Lukas Ruepke | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |