MECZ
04.06.18 | Klasyf. | Saida'Lo Saidkarimov | Azamat Lukmanov | 6-1, 6-1 | Uzbekistan F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Saida'Lo Saidkarimov | Azamat Lukmanov | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 30/45 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/10 (80%) | 7/15 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/45 (56%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Azamat Lukmanov | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 1-1 | |
Saida'Lo Saidkarimov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 3-1 | |
Saida'Lo Saidkarimov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 5-1 | |
0-0, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Azamat Lukmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Azamat Lukmanov | |
3-0 | Azamat Lukmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Azamat Lukmanov | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 5-0 | |
Saida'Lo Saidkarimov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
22.02.01, 23 lat
22.02.01, 23 lat
Saida'Lo Saidkarimov vs. Azamat Lukmanov - Wzajemne mecze
04.06.18 | Klasyf. | Saida'Lo Saidkarimov | Azamat Lukmanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Uzbekistan F4 | twarda |
18.04.17 | 1. runda | Saida'Lo Saidkarimov | Azamat Lukmanov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Uzbekistan F1 | twarda |
Saida'Lo Saidkarimov form & Azamat Lukmanov form
Saida'Lo Saidkarimov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.19 2. runda | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Azamat Lukmanov - ostatnie mecze
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Abdurahman Saidmuhamedov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 3-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Fayzullokhon Mavlyudov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 6-3, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Timur Sottimov | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
18.04.17 1. runda | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Grisha Reytman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ali Alo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Alexei Filenkov | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Ti Chen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Mirhalim Sultonov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.16 Klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |