MECZ
16.12.16 | Półfinał | Sadio Doumbia | Yong-Kyu Lim | 5-7, 7-5, 6-2 | Thailand F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sadio Doumbia | Yong-Kyu Lim | |
1. podanie % | 66/91 (73%) | 67/100 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/66 (74%) | 37/67 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/25 (52%) | 21/33 (64%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/100 (42%) | 29/91 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/191 (54%) | 87/191 (46%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 4 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sadio Doumbia vs. Yong-Kyu Lim - Wzajemne mecze
16.12.16 | Półfinał | Sadio Doumbia | Yong-Kyu Lim | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Thailand F4 | twarda |
Sadio Doumbia form & Yong-Kyu Lim form
Sadio Doumbia - ostatnie mecze
Barletta Challenger - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Mmoh | 2-6, 7-62, 1-4, - Sadio Doumbia - krecz | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Sanchez | 2-6, 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Timo Legout | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Losinj Challenger - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 1-1, - Sadio Doumbia - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-73, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-73, 0-0, - Sadio Doumbia - krecz | szczegóły meczu | |
Salzburg Anif - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
14.06.21 Klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Split 1 - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
01.03.21 Klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 7-64, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Evan Furness | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 7-64, 0-1, - Sadio Doumbia - krecz | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Orlando Challenger - twarda | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.20 Klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Yong-Kyu Lim - ostatnie mecze
M15 Daegu - twarda | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sung Ha Yeon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Uisung Park | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | Min-Kyu Song - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Suk Hyun Choo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.19 2. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 5-0, Artur Shakhnubaryan - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
15.09.18 | vs. Michael Venus | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Dong Woon Kang | - Yong-Kyu Lim - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hyun Woo Cho | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Ching-Mou Yu | 1-6, 0-3, - Yong-Kyu Lim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
10.06.18 Finał | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Półfinał | vs. Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Ji Sung Nam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Minjong Park | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon Challenger - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Renta Tokuda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Frederik Nielsen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
28.06.17 1. runda | vs. In Kyo Jeong | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.17 2. runda | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
18.06.17 1. runda | vs. Young Seok Kim | 3-6, 0-1, - Yong-Kyu Lim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.17 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.17 2. runda | vs. Jui-Chen Hung | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.06.17 1. runda | vs. Seunghun Shin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Min-Kyu Song | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu |