MECZ
25.01.18 | 2. runda | Sadio Doumbia | Adrian Bodmer | 7-5, 6-3 | Germany F2 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Sadio Doumbia | Adrian Bodmer | |
1. podanie % | 51/73 (70%) | 26/53 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/51 (69%) | 20/26 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/53 (40%) | 27/73 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/126 (53%) | 59/126 (47%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 5 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sadio Doumbia vs. Adrian Bodmer - Wzajemne mecze
25.01.18 | 2. runda | Sadio Doumbia | Adrian Bodmer | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Germany F2 | dywanowa |
Sadio Doumbia form & Adrian Bodmer form
Sadio Doumbia - ostatnie mecze
Barletta Challenger - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Mmoh | 2-6, 7-62, 1-4, - Sadio Doumbia - krecz | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Sanchez | 2-6, 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Timo Legout | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Losinj Challenger - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 1-1, - Sadio Doumbia - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-73, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-73, 0-0, - Sadio Doumbia - krecz | szczegóły meczu | |
Salzburg Anif - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
14.06.21 Klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Split 1 - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
01.03.21 Klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 7-64, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Evan Furness | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 7-64, 0-1, - Sadio Doumbia - krecz | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Orlando Challenger - twarda | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.20 Klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Adrian Bodmer - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Benjamin Pietri | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Younes Lalami Laaroussi | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Innsbruck - ceglana | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bern - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
25.06.22 Półfinał | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |