MECZ
19.08.18 | 2. runda klasyf. | Sabit Suntic | Lawrence Bataljin | 4-6, 6-4, 6-3 | Serbia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
17.11.00, 23 lat
17.11.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
22.05.96, 27 lat
22.05.96, 27 lat
Sabit Suntic vs. Lawrence Bataljin - Wzajemne mecze
19.08.18 | 2. runda klasyf. | Sabit Suntic | Lawrence Bataljin | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Serbia F3 | ceglana |
Sabit Suntic form & Lawrence Bataljin form
Sabit Suntic - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.21 1. runda | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.21 Klasyf. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
28.09.21 Klasyf. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Lawrence Bataljin - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |