MECZ
27.09.18 | 2. runda | Alexandre Muller | Sabit Suntic | 6-0, 6-1 | Lebanon F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandre Muller | Sabit Suntic | |
1. podanie % | 25/38 (66%) | 21/49 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 9/28 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/49 (65%) | 11/38 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexandre Muller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandre Muller | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-1 | Sabit Suntic | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Sabit Suntic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
17.11.00, 23 lat
17.11.00, 23 lat
Alexandre Muller vs. Sabit Suntic - Wzajemne mecze
27.09.18 | 2. runda | Alexandre Muller | Sabit Suntic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Lebanon F1 | ceglana |
Alexandre Muller form & Sabit Suntic form
Alexandre Muller - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Sabit Suntic - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.21 1. runda | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.21 Klasyf. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
28.09.21 Klasyf. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |