MECZ
22.05.19 | 1. runda | Ryota Tanuma | Anton Chekhov | 3-6, 7-65, 6-3 | M25 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ryota Tanuma | Anton Chekhov | |
1. podanie % | 58/93 (62%) | 52/90 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/58 (67%) | 36/52 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/35 (63%) | 17/38 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/90 (41%) | 32/93 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/183 (54%) | 85/183 (46%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 11 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryota Tanuma | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
15.09.92, 31 lat
19796 $
15.09.92, 31 lat
19796 $
Ryota Tanuma vs. Anton Chekhov - Wzajemne mecze
22.05.19 | 1. runda | Ryota Tanuma | Anton Chekhov | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Nonthaburi | twarda |
Ryota Tanuma form & Anton Chekhov form
Ryota Tanuma - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
31.10.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 Klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Anton Chekhov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu |