MECZ
15.08.19 | 2. runda | Ryan Nijboer | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 6-4 | M15 Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ryan Nijboer | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
1. podanie % | 36/64 (56%) | 30/56 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/28 (46%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 25/64 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ryan Nijboer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Ryan Nijboer | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
Ryan Nijboer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-3 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Ryan Nijboer | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
0-0 | ||
Ryan Nijboer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
0-0 | ||
Ryan Nijboer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
0-0 | ||
Ryan Nijboer | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ryan Nijboer | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ryan Nijboer | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | |
Ryan Nijboer | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
06.03.98, 26 lat
06.03.98, 26 lat
Ryan Nijboer vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop - Wzajemne mecze
15.08.19 | 2. runda | Ryan Nijboer | Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Oldenzaal | ceglana |
Ryan Nijboer form & Herman Meeuwes Mattheo Knoop form
Ryan Nijboer - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Marko Topo | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Hernan Casanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Dali Blanch | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 4-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Karl Friberg | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 6-73, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Luka Mikrut | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Michiel De Krom | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Jerome Kym | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nathan Trouve | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Luis Llorens Saracho | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Raffael Schaer | 6-0, Raffael Schaer - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Philip Henning | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu |
Herman Meeuwes Mattheo Knoop - ostatnie mecze
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.21 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Amadatus Admiraal | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Costin Paval | 6-1, Costin Paval - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lynn Max Kempen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Jim Walder | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Niels Visker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Mats Hermans | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Jean Thirouin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Euan Wilson Baig | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Federico Coppini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Bradley Holt | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Johann Willems | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F19 - dywanowa | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Damien Boulangeot | 7-65, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Sitek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Leonard Von Hindte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu |