MECZ
20.11.18 | 1. runda | Ryan Nijboer | Alexander Boborykin | 6-1, 6-1 | Egypt F28 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ryan Nijboer | Alexander Boborykin | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 21/38 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/38 (61%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ryan Nijboer | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-40 | ||
1-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryan Nijboer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ryan Nijboer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Ryan Nijboer | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
Ryan Nijboer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ryan Nijboer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ryan Nijboer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-40 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.06.96, 27 lat
20868 $
03.06.96, 27 lat
20868 $
Ryan Nijboer vs. Alexander Boborykin - Wzajemne mecze
20.11.18 | 1. runda | Ryan Nijboer | Alexander Boborykin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F28 | twarda |
Ryan Nijboer form & Alexander Boborykin form
Ryan Nijboer - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Marko Topo | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Hernan Casanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Dali Blanch | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 4-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Karl Friberg | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 6-73, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Luka Mikrut | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Michiel De Krom | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Jerome Kym | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nathan Trouve | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Luis Llorens Saracho | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Raffael Schaer | 6-0, Raffael Schaer - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Philip Henning | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu |
Alexander Boborykin - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Haoyuan Huang | - Alexander Boborykin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
30.07.21 1. runda | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
08.12.18 Ćwierćfinał | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
07.12.18 2. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu |