MECZ
23.06.18 | 1. runda klasyf. | Russell Henderson | Miguel Gomes | 6-4, 6-3 | Portugal F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
16.10.01, 22 lat
16.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
06.04.03, 20 lat
06.04.03, 20 lat
Russell Henderson vs. Miguel Gomes - Wzajemne mecze
23.06.18 | 1. runda klasyf. | Russell Henderson | Miguel Gomes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Portugal F10 | twarda |
Russell Henderson form & Miguel Gomes form
Russell Henderson - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Andres Fernandez Canovas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Cortez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 2-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Marco Berti | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stijn Slump | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Henriques | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Stewart | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 4-6, 3-4, - Russell Henderson - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 2-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 0-1, - Russell Henderson - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Simao Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Almada - twarda | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Max Westphal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 2-4, - Russell Henderson - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 1-6, 1-3, - Russell Henderson - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. David Poljak | 2-3, - Russell Henderson - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 5-3, Afonso Portugal - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Dembek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Roque | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F21 - twarda | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Carlos Fernandez-Espinar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |
Miguel Gomes - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Marcel Politowicz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Felix Gill | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Jaime Faria | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Martim Leote Prata | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Ricardo Batista | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Fermin Edgardo Sosa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Pedro Araujo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Ben Patael | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.22 2. runda | vs. Mateusz Kulakowski | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Robin Bertrand | 3-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Miguel Garcia | 6-3, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-4, 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Sardo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Luca Castagnola | 6-75, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Tin Ostro | 7-5, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 3-6, 7-68, 5-10 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |