MECZ
24.03.18 | Półfinał | Stefan Seifert | Rudolf Molleker | 6-0, 6-2 | Greece F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Stefan Seifert | Rudolf Molleker | |
1. podanie % | 21/34 (62%) | 22/45 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/21 (86%) | 11/22 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 6/23 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/45 (62%) | 6/34 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/79 (71%) | 23/79 (29%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Stefan Seifert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Stefan Seifert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefan Seifert | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Stefan Seifert | 5-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
Stefan Seifert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefan Seifert | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Seifert | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Seifert | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Stefan Seifert vs. Rudolf Molleker - Wzajemne mecze
24.03.18 | Półfinał | Stefan Seifert | Rudolf Molleker | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Greece F4 | twarda |
Stefan Seifert form & Rudolf Molleker form
Stefan Seifert - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
27.06.20 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 2-5, - Stefan Seifert - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 7-66, 4-2, Maximilian Neuchrist - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Antonio Massara | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Jurgen Briand | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.20 Klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Evan Hoyt | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Lasse Muscheites | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Niklas Albuszies | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Filip Duda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Laurynas Grigelis | 2-4, - Stefan Seifert - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 1-0, Baptiste Crepatte - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
13.10.19 Finał | vs. Jan Choinski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.19 Półfinał | vs. Justin Eleveld | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Rudolf Molleker - ostatnie mecze
Munich - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Jack Draper | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 7-61, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Nick Hardt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Matteo Gigante | 6-75, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |