MECZ
03.03.18 | 1. runda klasyf. | Ruan Du Preez | Kuang Chen Lin | 6-3, 6-1 | Egypt F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
JAR
02.04.98, 26 lat
02.04.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajwan
30.12.02, 21 lat
30.12.02, 21 lat
Ruan Du Preez vs. Kuang Chen Lin - Wzajemne mecze
03.03.18 | 1. runda klasyf. | Ruan Du Preez | Kuang Chen Lin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F8 | twarda |
Ruan Du Preez form & Kuang Chen Lin form
Ruan Du Preez - ostatnie mecze
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Connor Farren | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vencl | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F1 - twarda | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Spelta | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F17 - twarda | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Darko Jandric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 Klasyf. | vs. George Agious | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Matthew Hingley | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F16 - twarda | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kento Tagashira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 1-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F8 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kuang Chen Lin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F7 - twarda | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ricci | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F6 - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Michal Lusovsky | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - twarda | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alex Solanki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Shramay Dhawan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F18 - twarda | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F17 - twarda | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Goncalo Andrade | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. James Allemby | 3-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Tyler Hochwalt | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Brandon Levendale | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F1 - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gessner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F13 - twarda | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Leo Julien Sebaoun | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Denislav Gochev | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F6 - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Zhansultan Chembotayev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F5 - twarda | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Lakshit Sood | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Kuang Chen Lin - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 0-4, - Kuang Chen Lin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 3-6, 1-2, - Kuang Chen Lin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Christian Toma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Plenkiewicz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tsihon Fedorov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Woerndle | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. M Rizky Varrellito | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Muni Ananth Mani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Abhishek Bastola | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mark Wallner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fabio Nestola | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alessio Zanotti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 1-5, - Kuang Chen Lin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Alessio Tramontin | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Omar Knani | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Dario Drebenstedt | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Ilia Simakin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Campagnola | 7-5, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-64, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Tristan Nitschke | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-5, Cheng-Peng Hsieh - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Martijn Kerssens | 7-5, 6-73, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Chang-Lin Tsai | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Oscar Cutting | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |