MECZ
11.01.18 | 1. runda | Ronnie Schneider | Tanner K Smith | 6-4, 7-5 | USA F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ronnie Schneider | Tanner K Smith | |
1. podanie % | 44/73 (60%) | 47/87 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/44 (64%) | 32/47 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/29 (52%) | 14/40 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/87 (47%) | 30/73 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/160 (53%) | 76/160 (48%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 3 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
23.06.95, 28 lat
23.06.95, 28 lat
Ronnie Schneider vs. Tanner K Smith - Wzajemne mecze
11.01.18 | 1. runda | Ronnie Schneider | Tanner K Smith | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
09.01.17 | 2. runda klasyf. | Ronnie Schneider | Tanner K Smith | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
Ronnie Schneider form & Tanner K Smith form
Ronnie Schneider - ostatnie mecze
Indianapolis Challenger - halowa | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F34 - halowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Mate Zsiga | 6-73, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F33 - halowa | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Jonathan Chang | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Houston Challenger - twarda | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
05.11.18 2. runda klasyf. | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Kevin King | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
USA F28b - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Roy Smith | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 1. runda | vs. Aron Hiltzik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
USA F28 - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Oliver Crawford | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Bernardo Saraiva | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
USA F27 - twarda | ||||
14.10.18 Finał | vs. Jared Hiltzik | 4-6, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.18 Półfinał | vs. Ryan Peniston | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Evan Zhu | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.10.18 2. runda | vs. Stephan Gerritsen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Aron Hiltzik | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Stockton Challenger - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F26 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Samuel Shropshire | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cary Challenger - twarda | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Sarkissian | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Robert Turzak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Thailand F2 - twarda | ||||
30.08.18 Półfinał | vs. Sanjar Fayziev | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.18 2. runda | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 4-1, Bang Shuo Yin - krecz | szczegóły meczu | |
Thailand F1 - twarda | ||||
24.08.18 Finał | vs. Dayne Kelly | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.18 Półfinał | vs. Thomas Fancutt | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Tanner K Smith - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Jason Kros | 7-65, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Skyler Butts | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
17.01.20 2. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Brandon Walkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Matthew Mendez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Simon Freund | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.12.19 2. runda | vs. Nick Chappell | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. David Fox | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Niklas Von Hellens | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
22.11.19 2. runda | vs. Lucas Gerch | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Brandon Perez | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Sorbo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Malibu - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Julian Noah Steinhausen | 6-1, 4-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
M25 Fort - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 4-6, 0-3, - Tanner K Smith - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Logan Smith | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Vikas Deo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Waco - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. George Goldhoff | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Siem Woldeab | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Claremont - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Raymond Sarmiento | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Reese Stalder | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Arturo Langle | 1-0, Arturo Langle - krecz | szczegóły meczu |