MECZ
10.10.17 | 1. runda | Ronald Slobodchikov | Vadim Alekseenko | 6-2, 6-0 | Turkey F38 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ronald Slobodchikov | Vadim Alekseenko | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 14/31 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/14 (43%) | 7/24 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/55 (62%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ronald Slobodchikov vs. Vadim Alekseenko - Wzajemne mecze
10.10.17 | 1. runda | Ronald Slobodchikov | Vadim Alekseenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F38 | ceglana |
Ronald Slobodchikov form & Vadim Alekseenko form
Ronald Slobodchikov - ostatnie mecze
Porto Challenger - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | - | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.21 1. runda | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
19.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.09.20 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu |
Vadim Alekseenko - ostatnie mecze
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Tomas | - Vadim Alekseenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - krecz | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |