MECZ
11.05.19 | Półfinał | Ronald Slobodchikov | Patrik Niklas-Salminen | 7-65, 6-4 | M15 Karlskrona | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ronald Slobodchikov | Patrik Niklas-Salminen | |
1. podanie % | 45/70 (64%) | 44/77 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/45 (67%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/25 (48%) | 15/33 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/77 (45%) | 28/70 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/147 (52%) | 70/147 (48%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Ronald Slobodchikov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ronald Slobodchikov vs. Patrik Niklas-Salminen - Wzajemne mecze
11.05.19 | Półfinał | Ronald Slobodchikov | Patrik Niklas-Salminen | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Karlskrona | ceglana |
Ronald Slobodchikov form & Patrik Niklas-Salminen form
Ronald Slobodchikov - ostatnie mecze
Porto Challenger - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | - | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.21 1. runda | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
19.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.09.20 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu |
Patrik Niklas-Salminen - ostatnie mecze
Mouilleron Le - halowa | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vilnius - halowa | ||||
19.01.22 2. runda | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
11.01.22 1. runda | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli 1 - halowa | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu |