MECZ
30.06.14 | Ćwierćfinał | Ronald Slobodchikov | Juan Carlos Saez | 6-2, 2-6, 6-3 | Bulgaria F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ronald Slobodchikov vs. Juan Carlos Saez - Wzajemne mecze
30.06.14 | Ćwierćfinał | Ronald Slobodchikov | Juan Carlos Saez | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Bulgaria F4 | ceglana |
Ronald Slobodchikov form & Juan Carlos Saez form
Ronald Slobodchikov - ostatnie mecze
Porto Challenger - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | - | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.21 1. runda | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
19.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.09.20 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu |
Juan Carlos Saez - ostatnie mecze
Chile F2 - ceglana | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chile F1 - ceglana | ||||
17.11.18 Finał | vs. Mauricio Echazu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.18 Półfinał | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.18 Ćwierćfinał | vs. Mirko Martinez | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.18 2. runda | vs. Juan Pablo Cenoz | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Daniel Alejandro Ortiz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Belgium F9 - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Robin Ebeling | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Belgium F8 - ceglana | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Benjamin Dhoe | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Federico Moreno | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Belgium F7 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F6 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Jack Draper | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F5 - ceglana | ||||
26.07.18 Ćwierćfinał | vs. Luca Prevosto | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.18 2. runda | vs. Tom Pisane | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Argentina F3 - ceglana | ||||
31.05.18 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 2. runda | vs. Victor Nunez | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Argentina F2 - ceglana | ||||
26.05.18 Finał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.05.18 Półfinał | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.18 Ćwierćfinał | vs. Matias Zukas | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.18 2. runda | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Ryusei Makiguchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Argentina F1 - ceglana | ||||
16.05.18 2. runda | vs. Tomas Farjat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 1. runda | vs. Ryusei Makiguchi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F10 - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Mario Vilella Martinez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F9 - ceglana | ||||
20.04.18 Ćwierćfinał | vs. Pedro Cachin | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.18 2. runda | vs. Daniel Munoz-De La Nava | 1-6, 6-4, 4-3, Daniel Munoz-De La Nava - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Michiel De Krom | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - twarda | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |