MECZ
28.11.16 | 1. runda klasyf. | Ronald Slobodchikov | Hendrik Jebens | 7-64, 6-3 | USA F39 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
08.08.95, 28 lat
103907 $
08.08.95, 28 lat
103907 $
Ronald Slobodchikov vs. Hendrik Jebens - Wzajemne mecze
28.11.16 | 1. runda klasyf. | Ronald Slobodchikov | Hendrik Jebens | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | USA F39 | halowa |
Ronald Slobodchikov form & Hendrik Jebens form
Ronald Slobodchikov - ostatnie mecze
Porto Challenger - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | - | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.21 1. runda | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
19.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.09.20 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu |
Hendrik Jebens - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 6-77, 6-74 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Marius Copil | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jacob Kahoun | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
13.01.22 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Maxime Hamou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Virgile Le Bourjois | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Villers - halowa | ||||
08.11.21 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 4-6, - Hendrik Jebens - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marc Schmidt | Marc Schmidt - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.21 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Simon Reveniau | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |