Izrael
18.02.00, 24 lat
18.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
30.05.96, 27 lat
30.05.96, 27 lat
Roee Benya vs. Ziv Mayo - Wzajemne mecze
16.05.16 | 1. runda klasyf. | Roee Benya | Ziv Mayo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F7 | twarda |
14.03.16 | 1. runda klasyf. | Roee Benya | Ziv Mayo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F5 | twarda |
26.10.15 | 2. runda klasyf. | Roee Benya | Ziv Mayo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F15 | twarda |
Roee Benya form & Ziv Mayo form
Roee Benya - ostatnie mecze
M25 Afula - twarda | ||||
11.11.21 Ćwierćfinał | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.21 2. runda | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Ziv Mayo - ostatnie mecze
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Yotam Fux | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Amit Gabreal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ron Idzon | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Valentin Popescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Ben Gidoni | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
07.03.16 2. runda klasyf. | vs. Hunter Reese | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
07.12.15 1. runda klasyf. | vs. Oz Daniel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
30.11.15 1. runda klasyf. | vs. Daniel Osadchy | 5-7, - Ziv Mayo - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
23.11.15 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Oran Reznik | 6-1, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.15 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Constantinos Ioannides | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Asaf Dori | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.15 2. runda klasyf. | vs. Raz Negbie | 7-5, 2-6, 0-2, - Ziv Mayo - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Lidor Zarbielov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Idan Harel Gross | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Iftah Yavetz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Zack Mccourt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |