MECZ
19.03.18 | 2. runda klasyf. | Roee Benya | Nevo Gabriely | 7-64, 6-4 | Israel F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
18.02.00, 24 lat
18.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
08.06.00, 23 lat
08.06.00, 23 lat
Roee Benya vs. Nevo Gabriely - Wzajemne mecze
19.03.18 | 2. runda klasyf. | Roee Benya | Nevo Gabriely | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F3 | twarda |
Roee Benya form & Nevo Gabriely form
Roee Benya - ostatnie mecze
M25 Afula - twarda | ||||
11.11.21 Ćwierćfinał | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.21 2. runda | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Nevo Gabriely - ostatnie mecze
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ido Geva | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Ross Watson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yoni Becher | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ajinkya Nanasaheb Bachhav | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alex Kobelt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Saar Rogovski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Ram Kapach | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Yehonatan Kaufman | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Oz Daniel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Edward Harwood | 3-6, 7-5, 6-76 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dor Gabay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Idan Harel Gross | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Edan Bakshi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |