MECZ
22.01.20 | 1. runda | Robin Stanek | Tim Handel | 6-4, 6-2 | M25 Nussloch | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Robin Stanek | Tim Handel | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 41/69 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 18/41 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/19 (79%) | 20/28 (71%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/69 (45%) | 10/50 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Robin Stanek | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Robin Stanek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Tim Handel | |
0-0 | ||
Robin Stanek | 2-3 | |
3-3 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Robin Stanek | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Stanek | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0 | ||
Robin Stanek | 1-0 | |
Robin Stanek | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Robin Stanek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
4-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Stanek | 5-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Robin Stanek vs. Tim Handel - Wzajemne mecze
22.01.20 | 1. runda | Robin Stanek | Tim Handel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Nussloch | dywanowa |
Robin Stanek form & Tim Handel form
Robin Stanek - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
24.09.21 Ćwierćfinał | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.21 2. runda | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
04.09.21 Półfinał | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - krecz | szczegóły meczu | |
03.09.21 Ćwierćfinał | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.21 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
20.08.21 Ćwierćfinał | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.21 2. runda | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
10.06.21 1. runda | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.20 Klasyf. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - krecz | szczegóły meczu |
Tim Handel - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |