MECZ
27.06.17 | 1. runda | Robin Kern | Mirko Martinez | 7-5, 6-4 | Netherlands F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Robin Kern | Mirko Martinez | |
1. podanie % | 29/58 (50%) | 43/69 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/29 (79%) | 28/43 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/29 (59%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/69 (43%) | 18/58 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Robin Kern vs. Mirko Martinez - Wzajemne mecze
27.06.17 | 1. runda | Robin Kern | Mirko Martinez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Netherlands F2 | ceglana |
Robin Kern form & Mirko Martinez form
Robin Kern - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kaarst - dywanowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Bublik | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marc Sieber | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Julian Lenz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F25 - twarda | ||||
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Sami Reinwein | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Pasquale De Giorgio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Moritz Hoffmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Loughborough Challenger - halowa | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jack Draper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
03.05.18 2. runda | vs. David Guez | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Alessandro Bega | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.18 Klasyf. | vs. Kenneth Raisma | 7-63, 7-68 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kieran Macarty | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F8 - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Jonathan Gray | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Clement Geens | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F2 - twarda | ||||
02.03.18 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 7-66, 1-6, 1-4, - Robin Kern - krecz | szczegóły meczu | |
Portugal F1 - twarda | ||||
21.02.18 1. runda | vs. Luis Faria | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Germany F3 - dywanowa | ||||
02.02.18 Ćwierćfinał | vs. Sebastien Boltz | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.18 2. runda | vs. Valentin Guenther | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Germany F2 - dywanowa | ||||
27.01.18 Półfinał | vs. Sadio Doumbia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.18 Ćwierćfinał | vs. Dominik Boehler | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Mirko Martinez - ostatnie mecze
Lyon Challenger - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
13.05.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.05.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.05.23 Półfinał | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.23 Finał | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.23 Półfinał | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.23 Ćwierćfinał | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rio De - ceglana | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |