MECZ
29.06.16 | 1. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Skander Mansouri | 4-6, 6-2, 6-3 | Egypt F13 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Roberto Ortega-Olmedo | Skander Mansouri | |
1. podanie % | 60/102 (59%) | 51/78 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/60 (63%) | 31/51 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/42 (50%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 4/14 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/78 (45%) | 43/102 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/180 (52%) | 86/180 (48%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Roberto Ortega-Olmedo vs. Skander Mansouri - Wzajemne mecze
15.07.19 | 1. runda | Skander Mansouri | Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Gatineau Challenger | twarda |
29.06.16 | 1. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Skander Mansouri | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Egypt F13 | twarda |
Roberto Ortega-Olmedo form & Skander Mansouri form
Roberto Ortega-Olmedo - ostatnie mecze
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
Salinas 2 - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu |
Skander Mansouri - ostatnie mecze
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Kei Nishikori | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu |