MECZ
08.11.17 | 1. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Olly Sadler | 6-3, 6-2 | Egypt F33 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Roberto Ortega-Olmedo | Olly Sadler | |
1. podanie % | 20/38 (53%) | 44/80 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/20 (90%) | 25/44 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 14/36 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/80 (51%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/118 (59%) | 48/118 (41%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nowa Zelandia
11.10.95, 28 lat
11.10.95, 28 lat
Roberto Ortega-Olmedo vs. Olly Sadler - Wzajemne mecze
08.11.17 | 1. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Olly Sadler | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F33 | twarda |
Roberto Ortega-Olmedo form & Olly Sadler form
Roberto Ortega-Olmedo - ostatnie mecze
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
Salinas 2 - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu |
Olly Sadler - ostatnie mecze
Thailand F8 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Ajeet Rai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 Klasyf. | vs. Vladimir Polyakov | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Samuel Shropshire | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.18 2. runda klasyf. | vs. Timothy Tep | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F8 - twarda | ||||
07.10.18 Klasyf. | vs. Gage Brymer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 2-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Birak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Connor Farren | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. David Barclay | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.18 2. runda klasyf. | vs. Brenton Chambers | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Matthew Gadecki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jacob Sullivan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
China F14 - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
China F13 - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
China F12 - ceglana | ||||
14.08.18 2. runda | vs. Jeremy Beale | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.18 1. runda | vs. Runyu Zhao | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
China F6 - twarda | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 0-1, - Olly Sadler - krecz | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Yong Jia Cai | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F5 - twarda | ||||
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Changli Zhang | 2-6, 7-62, 6-77 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F4 - twarda | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Yecong He | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.18 2. runda | vs. Xin Gao | Xin Gao - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.04.18 Klasyf. | vs. Cheng Han | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yi Duo Li | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
India F4 - ceglana | ||||
21.03.18 2. runda | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda | vs. G S Sanjay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |