MECZ
01.04.16 | Ćwierćfinał | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 5-7, 7-5 | Spain F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Boluda-Purkiss | |
1. podanie % | 67/105 (64%) | 69/112 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/67 (61%) | 46/69 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/38 (66%) | 20/43 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/112 (41%) | 39/105 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 112/217 (52%) | 105/217 (48%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 3 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Roberto Ortega-Olmedo vs. Carlos Boluda-Purkiss - Wzajemne mecze
19.02.19 | 2. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Morelos Challenger | twarda |
01.04.16 | Ćwierćfinał | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | Spain F7 | twarda |
31.03.14 | Finał | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Boluda-Purkiss | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Malaysia F1 | twarda |
24.03.14 | 2. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Philippines F1 | twarda |
10.02.14 | 1. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F3 | twarda |
03.02.14 | 1. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | Turkey F2 | twarda |
18.11.13 | 2. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F40 | dywanowa |
01.07.13 | Ćwierćfinał | Carlos Boluda-Purkiss | Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F20 | twarda |
Roberto Ortega-Olmedo form & Carlos Boluda-Purkiss form
Roberto Ortega-Olmedo - ostatnie mecze
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
Salinas 2 - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu |
Carlos Boluda-Purkiss - ostatnie mecze
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |