MECZ
16.08.17 | 2. runda | Roberto Marcora | Andrea Guerrieri | 6-1, 6-4 | Finland F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Roberto Marcora | Andrea Guerrieri | |
1. podanie % | 39/69 (57%) | 38/57 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/39 (69%) | 20/38 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/57 (53%) | 30/69 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/126 (55%) | 57/126 (45%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Roberto Marcora vs. Andrea Guerrieri - Wzajemne mecze
16.08.17 | 2. runda | Roberto Marcora | Andrea Guerrieri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Finland F3 | ceglana |
02.11.15 | Ćwierćfinał | Roberto Marcora | Andrea Guerrieri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Italy F34 | ceglana |
Roberto Marcora form & Andrea Guerrieri form
Roberto Marcora - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - halowa | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda klasyf. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
06.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
30.07.22 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
29.06.22 2. runda | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bari Challenger - twarda | ||||
22.11.21 1. runda | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.10.21 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 Klasyf. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu |
Andrea Guerrieri - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |