MECZ
20.10.18 | 1. runda klasyf. | Robert Ziganshin | Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | Egypt F24 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
26.10.95, 28 lat
26.10.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
21.01.83, 41 lat
21.01.83, 41 lat
Robert Ziganshin vs. Wellington Bastos - Wzajemne mecze
20.10.18 | 1. runda klasyf. | Robert Ziganshin | Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F24 | twarda |
Robert Ziganshin form & Wellington Bastos form
Robert Ziganshin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Koksijde - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Brussels - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lebanon F2 - ceglana | ||||
04.10.18 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lebanon F1 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Wellington Bastos - ostatnie mecze
Tunisia F45 - twarda | ||||
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Scott Duncan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Turyev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Amelio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Yanik Kaelin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Viacheslav Yulik | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Guhan Rajan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Deney Wassermann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Robert Ziganshin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Aaditya Tewari | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F3 - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
China F9 - twarda | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Hao Wu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
China F6 - twarda | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Changli Zhang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
China F5 - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
China F4 - twarda | ||||
27.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yi Duo Li | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F3 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kelsey Stevenson | - Wellington Bastos - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Malaysia F2 - twarda | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Dalwinder Singh | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yu Chang Wang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Tasenkov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sreten Spasic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Franjo Raspudic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F7 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nick Broekhof | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Joao Pedro Fernandes Martins | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F9 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Johannes Foss Abrahamsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F8 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Evan Morgan | Evan Morgan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Benard Bruno Nkomba | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F16 - ceglana | ||||
01.05.17 | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |