MECZ
23.06.18 | 1. runda klasyf. | Rob Reynolds | Joan Carles Alcala Llinares | 2-6, 7-5, 6-0 | Netherlands F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nowa Zelandia
02.06.97, 26 lat
02.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
09.03.96, 28 lat
09.03.96, 28 lat
Rob Reynolds vs. Joan Carles Alcala Llinares - Wzajemne mecze
23.06.18 | 1. runda klasyf. | Rob Reynolds | Joan Carles Alcala Llinares | 2-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Netherlands F1 | ceglana |
Rob Reynolds form & Joan Carles Alcala Llinares form
Rob Reynolds - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 2-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Siddhant Banthia | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Daiki Yoshimura | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jeremy Zhang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Omar Fields | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Marcus Schoeman | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tauranga - twarda | ||||
22.12.22 Ćwierćfinał | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 2. runda | vs. Ajeet Rai | 6-5, Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Rhys Searant | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. William Jesser | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.12.22 Klasyf. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.22 Klasyf. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.22 1. runda klasyf. | vs. Shuannon Tricerri | 5-7, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
15.06.20 1. runda | vs. Isaac Becroft | 6-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Isaac Becroft | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Te - twarda | ||||
31.12.19 1. runda | vs. Alexander Klintcharov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.19 Klasyf. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Chen Dong | 4-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andre Gaspar Murta | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 Klasyf. | vs. Alexander Weis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-1, 3-1, Chanchin Sookton-Eng - krecz | szczegóły meczu |
Joan Carles Alcala Llinares - ostatnie mecze
Spain F19 - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adrian Exposito | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F3 - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F2 - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F1 - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ansu Bhuyan | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F1 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Farzin Danny Amiri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Drew Halbauer | 6-1, 2-0, Drew Halbauer - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Khalil Naji | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Ayoub Rhout | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Franco Ribero | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Pavel Ognev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Sergio Ingles Garre | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Alejandro Artunedo | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F22 - ceglana | ||||
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Enrique Paya Gonzalez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
11.07.16 Klasyf. | vs. Adrian Exposito | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Halit Berke Mangaloglu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Nikita Potapov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
29.07.13 1. runda klasyf. | vs. Oleg Kossov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.07.13 Klasyf. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.13 2. runda klasyf. | vs. Sergio Castellon Guasch | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
22.07.13 1. runda klasyf. | vs. Gleb Babikov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.13 2. runda klasyf. | vs. Alexey Kovalev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.13 Klasyf. | vs. Robert Herrera | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F22 - ceglana | ||||
15.07.13 1. runda klasyf. | vs. Javier Jover Maestre | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F7 - dywanowa | ||||
18.03.13 1. runda klasyf. | vs. Sixto Segovia | 0-6, - Joan Carles Alcala Llinares - krecz | szczegóły meczu | |
Spain F6 - ceglana | ||||
11.03.13 | vs. Jose Maria Hidalgo Salgado | 6-0, 2-0, Jose Maria Hidalgo Salgado - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.13 2. runda klasyf. | vs. Andoni Vivanco-Guzman | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.13 1. runda klasyf. | vs. Carlos Becke | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F5 - ceglana | ||||
04.03.13 | vs. Oriol Roca Batalla | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu |