MECZ
20.12.17 | 2. runda | Rio Noguchi | Yan Bai | 6-3, 6-0 | Hong Kong | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rio Noguchi | Yan Bai | |
1. podanie % | 29/49 (59%) | 37/56 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rio Noguchi vs. Yan Bai - Wzajemne mecze
12.10.19 | Półfinał | Rio Noguchi | Yan Bai | 6-4, 3-2, Yan Bai - krecz | szczegóły meczu | M25 Tay | twarda |
20.07.19 | Półfinał | Yan Bai | Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Taipei | twarda |
20.06.19 | Ćwierćfinał | Rio Noguchi | Yan Bai | 3-3, Yan Bai - krecz | szczegóły meczu | M25 Hengyang | twarda |
09.09.18 | 2. runda klasyf. | Yan Bai | Rio Noguchi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Shanghai Challenger | twarda |
20.12.17 | 2. runda | Rio Noguchi | Yan Bai | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
Rio Noguchi form & Yan Bai form
Rio Noguchi - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 6-76, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
10.04.24 2. runda | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. James McCabe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Woobin Shin | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
24.03.24 Finał | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Yan Bai - ostatnie mecze
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Ryotaro Taguchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linang Xiao | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-3, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yi Zhou | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, - Yan Bai - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 4-0, Kalin Ivanovski - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Pedro Cachin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu |