MECZ
28.04.18 | 2. runda klasyf. | Rimpei Kawakami | Qun Gao | 6-2, 6-0 | China F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rimpei Kawakami | Qun Gao | |
1. podanie % | 27/39 (69%) | 31/51 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 12/31 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/51 (67%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Rimpei Kawakami | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-2 | Qun Gao | |
3-2 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Rimpei Kawakami | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Qun Gao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Rimpei Kawakami | 3-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Rimpei Kawakami | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
18.02.94, 30 lat
18.02.94, 30 lat
Rimpei Kawakami vs. Qun Gao - Wzajemne mecze
28.04.18 | 2. runda klasyf. | Rimpei Kawakami | Qun Gao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | China F4 | twarda |
Rimpei Kawakami form & Qun Gao form
Rimpei Kawakami - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gurb - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Valldoreix - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tsukuba - twarda | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.22 2. runda | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Qun Gao - ostatnie mecze
M25 Chiang - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 0-2, - Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.05.22 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jae Hwan Kim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 6-74, 15-17 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Mang Hin Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 0-3, - Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Pattanapong Borisutpong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Wei-De Lin | 7-5, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Quoc Uy Vo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kacper Long Vu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kaiwei Wang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Arthur Weber | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Xin Hu | 4-6, - Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shenzhen - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Yan Bai | 2-6, 1-2, - Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Bohua Dong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yutian Ji | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Luan - twarda | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F12 - ceglana | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Shenglin Zhuo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.18 Klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Yutian Ji | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |