MECZ
04.10.18 | 2. runda | Riccardo Maiga | Jesse Ross | 6-2, 6-0 | Israel F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Riccardo Maiga | Jesse Ross | |
1. podanie % | 25/42 (60%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/25 (88%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/51 (55%) | 11/42 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 7 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jesse Ross | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Riccardo Maiga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jesse Ross | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Riccardo Maiga | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jesse Ross | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Riccardo Maiga | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Riccardo Maiga | 5-1 | |
Riccardo Maiga | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jesse Ross | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Riccardo Maiga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Riccardo Maiga | 2-0 | |
Riccardo Maiga | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Riccardo Maiga | 4-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Riccardo Maiga | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
22.04.95, 29 lat
22.04.95, 29 lat
Riccardo Maiga vs. Jesse Ross - Wzajemne mecze
04.10.18 | 2. runda | Riccardo Maiga | Jesse Ross | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Israel F12 | twarda |
Riccardo Maiga form & Jesse Ross form
Riccardo Maiga - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 1-3, - Riccardo Maiga - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda klasyf. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 0-6, 0-2, - Riccardo Maiga - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Jakub Paul | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Mischa Lanz | 7-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. George Loffhagen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Pietri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Julien Cagnina | 6-3, 4-0, Julien Cagnina - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Omar El-Moslemany | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Omar Elkadi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Frederico Gil | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Emmanuel Luria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Takuto Niki | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Bega | 4-6, 0-4, - Riccardo Maiga - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Daniel Dudockin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Jesse Ross - ostatnie mecze
M25 Claremont - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Joel Kielbowicz | 6-75, 1-2, - Jesse Ross - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Yaron Guberman | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nicola Cigna | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Pontedera - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Raphael Lambling | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Danielle Abadia | 5-7, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Christian Didier Chin | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
03.06.19 Klasyf. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pattanapong Borisutpong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Harry Bourchier | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arcadia - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Claremont - twarda | ||||
05.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tucson - twarda | ||||
07.01.19 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Arsav Mohanty | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |