MECZ
01.07.16 | Półfinał | Ricardo Ojeda Lara | Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-1, 6-4 | Spain F19 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ricardo Ojeda Lara | Oriol Roca Batalla | |
1. podanie % | 64/91 (70%) | 52/101 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/64 (72%) | 38/52 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/27 (70%) | 20/49 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/101 (43%) | 26/91 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/192 (56%) | 84/192 (44%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 1 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ricardo Ojeda Lara vs. Oriol Roca Batalla - Wzajemne mecze
01.07.16 | Półfinał | Ricardo Ojeda Lara | Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F19 | twarda |
25.02.16 | Ćwierćfinał | Oriol Roca Batalla | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Spain F5 | ceglana |
29.01.16 | Ćwierćfinał | Ricardo Ojeda Lara | Oriol Roca Batalla | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | Spain F1 | ceglana |
28.07.14 | Półfinał | Oriol Roca Batalla | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Spain F20 | ceglana |
23.06.14 | 1. runda | Oriol Roca Batalla | Ricardo Ojeda Lara | 6-1, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | Spain F15 | twarda |
16.09.13 | 1. runda | Oriol Roca Batalla | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F31 | twarda |
17.06.13 | Ćwierćfinał | Ricardo Ojeda Lara | Oriol Roca Batalla | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F18 | twarda |
20.08.12 | 1. runda | Oriol Roca Batalla | Ricardo Ojeda Lara | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F25 | twarda |
Ricardo Ojeda Lara form & Oriol Roca Batalla form
Ricardo Ojeda Lara - ostatnie mecze
M15 Sintra - twarda | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
01.03.20 Półfinał | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Finał | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
01.12.19 Półfinał | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.19 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
10.11.19 Finał | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Oriol Roca Batalla - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
21.10.23 Finał | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Półfinał | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu |