MECZ
03.10.19 | 2. runda | Ricardo Ojeda Lara | Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-2 | M15 Sabadell | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ricardo Ojeda Lara | Juan Ignacio Galarza | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/37 (70%) | 14/32 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 6/14 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/46 (57%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Juan Ignacio Galarza | |
0-0 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Juan Ignacio Galarza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ricardo Ojeda Lara | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Juan Ignacio Galarza | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-3 | Juan Ignacio Galarza | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Juan Ignacio Galarza | |
0-0 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Juan Ignacio Galarza | |
0-0, 15-0 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Juan Ignacio Galarza | |
0-0 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Juan Ignacio Galarza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ricardo Ojeda Lara vs. Juan Ignacio Galarza - Wzajemne mecze
03.10.19 | 2. runda | Ricardo Ojeda Lara | Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Sabadell | ceglana |
Ricardo Ojeda Lara form & Juan Ignacio Galarza form
Ricardo Ojeda Lara - ostatnie mecze
M15 Sintra - twarda | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
01.03.20 Półfinał | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Finał | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
01.12.19 Półfinał | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.19 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
10.11.19 Finał | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Juan Ignacio Galarza - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
27.02.23 Klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 5-7, 4-3, Juan Sebastian Osorio - krecz | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-4, 3-2, Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 7-64, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Villa Maria - ceglana | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
27.08.22 Półfinał | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Petr Nesterov | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
30.06.22 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Malek Jaziri | 6-78, 6-76 | szczegóły meczu |