MECZ
22.10.18 | Klasyf. | Renta Tokuda | Ye Cong Mo | 6-2, 6-2 | Liuzhou Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Renta Tokuda | Ye Cong Mo | |
1. podanie % | 30/43 (70%) | 24/53 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 13/24 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 13/29 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/53 (51%) | 12/43 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ye Cong Mo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Renta Tokuda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ye Cong Mo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Renta Tokuda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ye Cong Mo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renta Tokuda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ye Cong Mo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renta Tokuda | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ye Cong Mo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Renta Tokuda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ye Cong Mo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Renta Tokuda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Ye Cong Mo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Renta Tokuda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Ye Cong Mo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renta Tokuda | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Renta Tokuda vs. Ye Cong Mo - Wzajemne mecze
22.10.18 | Klasyf. | Renta Tokuda | Ye Cong Mo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Liuzhou Challenger | twarda |
Renta Tokuda form & Ye Cong Mo form
Renta Tokuda - ostatnie mecze
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Yunseong Chung | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Michael Shaw | 3-6, - Renta Tokuda - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
06.08.23 Finał | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Jose Statham | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Islam Orynbasar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Sidharth Rawat | 1-6, - Renta Tokuda - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
17.06.23 Półfinał | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Yunseong Chung | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Jake Delaney | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
08.04.23 Półfinał | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Rimpei Kawakami | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Yuki Mochizuki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Naoki Tajima | 6-2, 2-0, Naoki Tajima - krecz | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuki Yamamoto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tsukuba - twarda | ||||
01.04.23 Półfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ye Cong Mo - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 7-5, 3-5, - Ye Cong Mo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zhao Zhao | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Jie Cui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Egor Agafonov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Luca Wiedenmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Andrea Colombo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Dominik Palan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Aoran Wang | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Andy Murray | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Weitao Xu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Duckhee Lee | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jie Cui | 6-4, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Wai Yu Kai | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rigele Te | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Jimmy Yang | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 0-3, - Ye Cong Mo - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Xiaoyin Yang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Xing Dao Chen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Kyle Lok Yin Tang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
15.07.23 Półfinał | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jeremy Jin | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |