MECZ
20.11.17 | 2. runda klasyf. | Remy Bertola | Maxim Krapivin | 3-6, 6-2, 6-1 | Greece F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.12.99, 24 lat
12.12.99, 24 lat
Remy Bertola vs. Maxim Krapivin - Wzajemne mecze
20.11.17 | 2. runda klasyf. | Remy Bertola | Maxim Krapivin | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Greece F10 | twarda |
Remy Bertola form & Maxim Krapivin form
Remy Bertola - ostatnie mecze
M25 Reus - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 6-3, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Maxim Krapivin - ostatnie mecze
M15 Azay - halowa | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Mason Naumovski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |