MECZ
05.09.17 | 1. runda | Remi Boutillier | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 4-6, 7-5 | France F18 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Remi Boutillier | Fran Zvonimir Zgombic | |
1. podanie % | 55/91 (60%) | 63/98 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/55 (76%) | 40/63 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/36 (47%) | 16/35 (46%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/98 (43%) | 32/91 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/189 (53%) | 88/189 (47%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Remi Boutillier vs. Fran Zvonimir Zgombic - Wzajemne mecze
01.03.18 | 2. runda | Remi Boutillier | Fran Zvonimir Zgombic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Italy F1 | dywanowa |
05.09.17 | 1. runda | Remi Boutillier | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | France F18 | twarda |
Remi Boutillier form & Fran Zvonimir Zgombic form
Remi Boutillier - ostatnie mecze
France F22 - halowa | ||||
21.10.18 Finał | vs. Gregoire Jacq | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F20 - halowa | ||||
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Yannick Jankovits | 2-6, - Remi Boutillier - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 2. runda | vs. Evan Furness | 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
France F13 - twarda | ||||
15.07.18 Finał | vs. Aslan Karatsev | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 Półfinał | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Hugo Pontico | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.18 2. runda | vs. Clement Larriere | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mikael Ymer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Loughborough Challenger - halowa | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Frederik Nielsen | 7-62, 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F3 - twarda | ||||
02.05.18 2. runda | vs. Youssef Hossam | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.04.18 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nigeria F2 - twarda | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Suraj R Prabodh | 4-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.04.18 1. runda | vs. Kento Takeuchi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nigeria F1 - twarda | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Tuki Jacobs | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Emmanuel Audu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Bradley Mousley | 4-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F5 - halowa | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Albano Olivetti | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
France F4 - halowa | ||||
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Botic Van De Zandschulp | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.18 2. runda | vs. Pierre Faivre | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Fabien Reboul | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F1 - dywanowa | ||||
03.03.18 Półfinał | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.18 Ćwierćfinał | vs. Romain Barbosa | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Fran Zvonimir Zgombic - ostatnie mecze
Belarus F3 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F11 - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - krecz | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 1. runda | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F9 - ceglana | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
France F7 - twarda | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
17.03.18 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.18 1. runda | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |