MECZ
11.02.18 | 2. runda klasyf. | Razvan Marius Codescu | Mike Urbanija | 7-5, 6-2 | Turkey F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
14.08.98, 25 lat
14.08.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Razvan Marius Codescu vs. Mike Urbanija - Wzajemne mecze
11.02.18 | 2. runda klasyf. | Razvan Marius Codescu | Mike Urbanija | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F6 | twarda |
Razvan Marius Codescu form & Mike Urbanija form
Razvan Marius Codescu - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alp Horoz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Constantin Spiridon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lazar Dokov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Carl Holder | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jannik Maute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Philipp Pavlenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Jimmy Yang | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Nishith Naveen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Muthu Senthilkumar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Adel Ghanim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
17.08.21 Klasyf. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. George Tsivadze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Amr Hassan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Mike Urbanija - ostatnie mecze
M25 Split - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trieste - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu |