MECZ
30.09.18 | 2. runda klasyf. | Rayne Roselt | Saar Rogovski | 3-6, 6-4, 7-63 | Israel F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
JAR
03.04.96, 28 lat
03.04.96, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
21.07.98, 25 lat
21.07.98, 25 lat
Rayne Roselt vs. Saar Rogovski - Wzajemne mecze
30.09.18 | 2. runda klasyf. | Rayne Roselt | Saar Rogovski | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Israel F12 | twarda |
Rayne Roselt form & Saar Rogovski form
Rayne Roselt - ostatnie mecze
M15 Maputo - twarda | ||||
12.11.19 1. runda klasyf. | vs. S.prithvi Sekhar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dylan Salton | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Louis Pretorius | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Neo Makhakhe | 7-69, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Jordan Parker | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Yaseen Ibrahim | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Robbie Arends | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Sheil Kotecha | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Yannick Schramm | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mozambique F2 - twarda | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Jeremy Sonkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Bruno Figueiredo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Badru Rosa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mozambique F1 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Saar Rogovski | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Isaac Stoute | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Prashant Sawant | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Sonkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F6 - ceglana | ||||
27.01.18 | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F5 - ceglana | ||||
20.01.18 | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F4 - ceglana | ||||
14.01.18 | vs. Ricardo David Mayagoitia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ruben Fortuin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Coutinho | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Thando Longwe-Smit | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Saar Rogovski - ostatnie mecze
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Roi Ginat | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Skyler Butts | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Kevin Musasia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mozambique F2 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mozambique F1 - twarda | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Benjamin Lock | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Badru Rosa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Rayne Roselt | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Ferrando | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ilya Dembinsky | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Ferrando | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |