Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
10.09.95, 28 lat
12392 $
10.09.95, 28 lat
12392 $
Raymond Sarmiento vs. Alexander Day - Wzajemne mecze
06.07.17 | 2. runda | Raymond Sarmiento | Alexander Day | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Canada F4 | twarda |
30.06.17 | 2. runda | Raymond Sarmiento | Alexander Day | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Canada F3 | twarda |
Raymond Sarmiento form & Alexander Day form
Raymond Sarmiento - ostatnie mecze
Washington - twarda | ||||
30.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
21.11.21 Finał | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.21 Półfinał | vs. Alexander Brown | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Shunsuke Mitsui | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Yankel Zemel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Connor Farren | 6-70, 6-74 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Sarkissian | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 6-73, 0-3, - Raymond Sarmiento - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.09.20 1. runda | vs. Omni Kumar | 7-5, 3-6, 9-8 | szczegóły meczu | |
26.09.20 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 1. runda | vs. Dennis Novikov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Toby D. Boyer | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Alexander Sarkissian | 5-7, 6-3, 15-16 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Alec Adamson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Shahin Khaledan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.20 1. runda | vs. Keegan Smith | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Brayden Schnur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Christian Langmo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexander Day - ostatnie mecze
Vancouver Challenger - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canada F4 - twarda | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Steven Diez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canada F3 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Paul Oosterbaan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F20 - twarda | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Alexandre Rotsaert | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F19 - twarda | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Gabriel Petit | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Ioannis Papounidis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F17 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Bernardo Saraiva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F8 - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Harrison Adams | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F5 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Antoine Damiens | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Siphosothando Montsi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Nikala Scholtz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Javier Pulgar-Garcia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kuwait F3 - twarda | ||||
17.11.17 Ćwierćfinał | vs. Kristian Lozan | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.17 2. runda | vs. Abdullah Maqdes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kuwait F2 - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Jurgen Briand | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Jules Okala | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Entelis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
26.10.17 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.17 2. runda | vs. Simon Carr | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
19.10.17 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |