MECZ
11.11.18 | 2. runda klasyf. | Rayan Ghedjemis | Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 6-3 | Turkey F36 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Rayan Ghedjemis vs. Grigoriy Korobeynikov - Wzajemne mecze
11.11.18 | 2. runda klasyf. | Rayan Ghedjemis | Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F36 | ceglana |
Rayan Ghedjemis form & Grigoriy Korobeynikov form
Rayan Ghedjemis - ostatnie mecze
M15 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 7-64, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Colin Markes | 7-66, 1-6, 0-3, - Rayan Ghedjemis - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oran - ceglana | ||||
28.05.22 Finał | vs. Robin Bertrand | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Półfinał | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.22 Ćwierćfinał | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.22 2. runda | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Jagmeet Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oran - ceglana | ||||
19.05.22 Ćwierćfinał | vs. Leo Borg | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 2. runda | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Khalil Adel Radjaa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Jurgen Briand | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.04.22 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Antoine Bellier | 3-6, 0-3, - Rayan Ghedjemis - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Jelle Sels | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
24.08.21 1. runda | vs. Facundo Arias Bisso | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Hugo Grenier | 5-7, 4-4, - Rayan Ghedjemis - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Alexander Weis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Genova - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Remy Bertola | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Marbella - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
14.05.21 Ćwierćfinał | vs. Tiago Cacao | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.21 2. runda | vs. Niels Visker | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Richard Zusman | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Maxime Hamou | 1-4, - Rayan Ghedjemis - krecz | szczegóły meczu |
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |