Francja
22.06.97, 26 lat
22.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
21.09.01, 22 lat
21.09.01, 22 lat
Rayane Oumaouche vs. Noel Larwig - Wzajemne mecze
27.08.19 | Klasyf. | Rayane Oumaouche | Noel Larwig | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Haren | ceglana |
Rayane Oumaouche form & Noel Larwig form
Rayane Oumaouche - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Nicolas Oliveira | 3-6, 6-4, 1-4, - Rayane Oumaouche - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Mateus Alves | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Leo Deflandre | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Raphael Vaksmann | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dorian Tremblay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Pietro Pampanin | 7-62, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Simone Guercio | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Simone Russo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Johannes Seeman | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Alexandre Ruscica | 6-2, 3-0, Alexandre Ruscica - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Cayetano March | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Espen Lagarde | 7-67, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Younes Lalami Laaroussi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yassine Smiej | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Covato | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Maxence Beauge | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Noel Larwig - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Samir Hamza Reguig | 0-2, - Noel Larwig - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Yassine Smiej | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Karim Bennani | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yanick Schneider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Louis Allen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 7-63, 1-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Baum | 0-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 7-5, Matyas Cerny - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Funk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Thissen | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Jiri Cizek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron James Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jasper Camehn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Michael Agwi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Vincent Vohl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |