INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kuan-Yi Lee vs. Ray Ho - Wzajemne mecze
09.04.19 | 1. runda | Kuan-Yi Lee | Ray Ho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Taipei City | halowa |
18.01.19 | Ćwierćfinał | Ray Ho | Kuan-Yi Lee | 4-6, Ray Ho - krecz | szczegóły meczu | M15 Anning | ceglana |
Kuan-Yi Lee form & Ray Ho form
Kuan-Yi Lee - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Henry Searle | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Marlon Vankan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Yamato Sueoka | 5-5, - Kuan-Yi Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Nan Hsun Lin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 7-5, 4-6, 0-1, - Kuan-Yi Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Linang Xiao | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Zhe Li | 3-6, - Kuan-Yi Lee - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Yi Zhou | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Antoine Berger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Yitao Cao | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Qian Sun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Lakewood - twarda | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Ethan Quinn | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Fountain - twarda | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Los - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Gage Brymer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Congsup Congcar | 7-5, 5-7, 1-1, - Kuan-Yi Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 2-6, 0-1, - Kuan-Yi Lee - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Aaron Addison | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | - | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Adam Pavlasek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu |
Ray Ho - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 2-6, 1-4, - Ray Ho - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 7-67, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Renta Tokuda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Qian Sun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Luca Castelnuovo | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Linghao Zhang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Toshihide Matsui | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
20.08.23 Klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Zhe Li | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Jiayang Dong | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Isaac Becroft | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Yan Bai | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Zhan Zheng | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |