MECZ
17.12.18 | 1. runda | Ray Ho | Anton Chekhov | 4-6, 6-4, 7-5 | Pakistan F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ray Ho | Anton Chekhov | |
1. podanie % | 77/113 (68%) | 61/92 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/77 (61%) | 40/61 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/36 (47%) | 16/31 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 4/14 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/92 (39%) | 49/113 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/205 (49%) | 105/205 (51%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ray Ho | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ray Ho | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ray Ho | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Anton Chekhov | |
4-4 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ray Ho | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ray Ho | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Ray Ho | 1-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Ray Ho | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Anton Chekhov | |
4-4 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-4 | Anton Chekhov | |
6-4 |
3 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ray Ho | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ray Ho | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-4 | Anton Chekhov | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-4 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-4 | Anton Chekhov | |
3-5 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ray Ho | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ray Ho | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
15.09.92, 31 lat
19796 $
15.09.92, 31 lat
19796 $
Ray Ho vs. Anton Chekhov - Wzajemne mecze
17.12.18 | 1. runda | Ray Ho | Anton Chekhov | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Pakistan F3 | ceglana |
Ray Ho form & Anton Chekhov form
Ray Ho - ostatnie mecze
M15 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Sanhui Shin | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-3, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 2-6, 1-4, - Ray Ho - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 7-67, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Renta Tokuda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Qian Sun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Luca Castelnuovo | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Linghao Zhang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Toshihide Matsui | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
20.08.23 Klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Zhe Li | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Anton Chekhov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu |