MECZ
19.06.18 | 1. runda | Ran Amar | Shahar Elbaz | 7-65, 6-4 | Israel F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ran Amar | Shahar Elbaz | |
1. podanie % | 47/79 (59%) | 69/99 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/47 (60%) | 38/69 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/32 (44%) | 12/30 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 4/12 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/99 (49%) | 37/79 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/178 (51%) | 87/178 (49%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ran Amar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Ran Amar | 1-1 | |
Ran Amar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ran Amar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ran Amar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ran Amar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Ran Amar | 5-5 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Ran Amar | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Shahar Elbaz | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Ran Amar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ran Amar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ran Amar | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Ran Amar | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Ran Amar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ran Amar | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Izrael
05.05.99, 24 lat
05.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
03.02.97, 27 lat
19040 $
03.02.97, 27 lat
19040 $
Ran Amar vs. Shahar Elbaz - Wzajemne mecze
19.06.18 | 1. runda | Ran Amar | Shahar Elbaz | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F10 | twarda |
13.03.17 | 2. runda klasyf. | Shahar Elbaz | Ran Amar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F1 | twarda |
28.11.16 | Klasyf. | Shahar Elbaz | Ran Amar | 6-3, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F16 | twarda |
06.06.16 | Klasyf. | Shahar Elbaz | Ran Amar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F10 | twarda |
Ran Amar form & Shahar Elbaz form
Ran Amar - ostatnie mecze
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - krecz | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |
Shahar Elbaz - ostatnie mecze
M25 Meitar - twarda | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jerusalem Challenger - twarda | ||||
20.05.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
11.10.18 Ćwierćfinał | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |