MECZ
28.11.16 | 2. runda klasyf. | Ran Amar | Omer Katz | 2-6, 6-1, 6-1 | Israel F16 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
05.05.99, 24 lat
05.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
17.02.99, 25 lat
17.02.99, 25 lat
Ran Amar vs. Omer Katz - Wzajemne mecze
16.10.17 | Klasyf. | Ran Amar | Omer Katz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F13 | twarda |
28.11.16 | 2. runda klasyf. | Ran Amar | Omer Katz | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F16 | twarda |
Ran Amar form & Omer Katz form
Ran Amar - ostatnie mecze
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - krecz | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |
Omer Katz - ostatnie mecze
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Franco Ribero | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Ezer | 4-6, 2-0, Benjamin Ezer - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 Klasyf. | vs. Yannai Barkai | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. James Allemby | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Yankel Zemel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Maciej Nowak | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.17 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Nugent | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-75, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 2-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Idan Harel Gross | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. George Botezan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 7-5, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda | vs. Bernardo Saraiva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Ofek Shaaf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.16 1. runda | vs. Nicholas Alexander Reyes | 6-4, 3-0, Nicholas Alexander Reyes - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |