MECZ
07.01.18 | 2. runda klasyf. | Ran Amar | Alexander Erler | 7-5, 7-5 | Turkey F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
05.05.99, 24 lat
05.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ran Amar vs. Alexander Erler - Wzajemne mecze
07.01.18 | 2. runda klasyf. | Ran Amar | Alexander Erler | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Turkey F1 | twarda |
Ran Amar form & Alexander Erler form
Ran Amar - ostatnie mecze
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - krecz | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |