MECZ
16.05.16 | 1. runda | Ram Kapach | Orel Ovil | 6-2, 6-1 | Israel F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ram Kapach | Orel Ovil | |
1. podanie % | 43/59 (73%) | 25/49 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/43 (67%) | 18/25 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 6/24 (25%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/49 (51%) | 21/59 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 3 | 9 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
28.01.97, 27 lat
12460 $
28.01.97, 27 lat
12460 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ram Kapach vs. Orel Ovil - Wzajemne mecze
20.09.16 | 1. runda | Ram Kapach | Orel Ovil | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F13 | twarda |
16.05.16 | 1. runda | Ram Kapach | Orel Ovil | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F7 | twarda |
23.11.15 | 1. runda | Orel Ovil | Ram Kapach | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Israel F16 | twarda |
Ram Kapach form & Orel Ovil form
Ram Kapach - ostatnie mecze
Israel F14 - twarda | ||||
15.10.18 1. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 Klasyf. | vs. Alec Deckers | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Joshua Luck | 6-76, 0-2, - Ram Kapach - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Noam Perets | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Ben Patael | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Peter Kobelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Aron Hiltzik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Conor Berg | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Tigre Hank | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Barnaby Smith | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yannick Jankovits | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Mor Bulis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
25.10.17 2. runda | vs. Winston Lin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.17 1. runda | vs. Omer Touchmair | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Iftah Yavetz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
19.10.17 Ćwierćfinał | vs. Christopher Heyman | 0-6, - Ram Kapach - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.17 2. runda | vs. Dekel Bar | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.17 1. runda | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Daniel Entelis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F18 - twarda | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Lloyd Harris | 2-6, 2-4, - Ram Kapach - krecz | szczegóły meczu |
Orel Ovil - ostatnie mecze
M15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Noah Schachter | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
USA F31 - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F30 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Sorbo | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
26.10.18 | vs. Morgan Dill | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Jordan Hasson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Vasil Kirkov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
02.05.18 2. runda | vs. Mor Bulis | 6-3, 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Edan Bakshi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 Klasyf. | vs. Roman Neganov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Saar Steele | 4-1, Saar Steele - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Gilad Tamar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Itamar Lavie | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Edward Harwood | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Alexis Musialek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 Klasyf. | vs. Nicolas Ferrando | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.18 2. runda klasyf. | vs. Aidan Talcott | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
07.12.17 1. runda | vs. Ben Patael | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Goran Markovic | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |